BigBoi je australský výrobce elektrických vysoušečů a příslušenství. Značka vznikla v roce 2016 jako dílo automobilového nadšence, jehož vizí byla výroba kvalitních bezdotykových vysoušečů pro automobily, ale i lodě a motocykly. Za poměrně krátkou dobu své existence dokázala firma vyvinout řadu kvalitních zařízení, jež si postupně získaly oblibu detailerů z nejrůznějších koutů světa. Z hlediska designu zaujmou výrobky svým nepřehlédnutelným limetkově-černým zpracováním. Vzhled svého produktového portfolia považuje firma za stejně důležitý jako jeho funkčnost.


V sortimentu značky naleznete profesionální tlakovou myčku, nejrůznější příslušenství včetně hadic, nástěnných držáků nebo podvozků, hydrofobní pěnu a auto šampon, ale hlavně několik modelů mimořádně kvalitních elektrických vysoušečů navržených tak, aby posloužily jak začínajícím detailerům, tak skutečným profesionálům, jimž záleží na nekompromisně bezchybném ošetření jejich čtyřkolových miláčků.

Startovací ruční vysoušeč BlowR Buddi je díky své příznivé cenovce a kompaktním rozměrům určen začínajícím detailerům, kteří chtějí produkt mimořádné kvality bez nutnosti větší investice. Dále jsou k dispozici vysoušeče BlowR Mini a Blowr Mini+, jež oproti Buddimu charakterizuje vyšší výkon a u dražší varianty i více nastavení proudění vzduchu. Skutečným profesionálům je pak určen model BlowR Pro vyznačující se 4 různými nastaveními proudění, mimořádně výkonným motorem a dvojitým vzduchovým filtrem.

Veškeré výrobky značky BigBoi byly navrženy s ohledem na to, aby zajistily maximální ochranu laku vašeho vozu při mytí, ale hlavně během procesu vysoušení, v rámci kterého mu hrozí největší poškození. Elektrické vysoušeče značky BigBoi svou práci odvádějí opravdu kvalitně a jako takové je proto můžeme vřele doporučit.