Mytí vozu bez poškození laku.

Mytí vozu bez poškození laku.

Detailing vozu je v dnešní době na vzestupu, ale spousta začínajících detailerů neví jak na to, proto jsme sepsali takový kratší návod jak na šetrné mytí vozu. V článku jsou potřebné informace pro mytí i s odkazy na produkty, které jsou k tomu potřeba. Věříme, že s tímto návodem budete úspěšní! 


Auto Finesse

Auto Finesse

Auto Finesse jako jediný výrobce značkové autokosmetiky nabízí krom výjimečných produktů i určitý životní styl, který je čím dál bližší miliónům uživatelů po celém světě.
V nabídce naleznete kompletní péči o Váš vůz. Od autošamponů, detailerů, čističů a impregnace na jakýkoliv povrch jak v interiéru, tak exteriéru. Vhodné nejen pro detailing profesionály, ale i pro detailingové začátečníky. Luxusní poměr cena/efektivita, který nelze jinak než doporučit!


Jak na voskování laku.

Jak na voskování laku.

Voskování je stále nejoblíbenější způsob ochrany laku vozu. Nejen kvůli tomu, že vosk lak zakonzervuje, chrání jej před nečistotami a lak se krásně leskne, ale i jeho hydrofobní vlastnosti Vás ohromí. Vosk krásně odpuzuje vodu, tím Vám usnadní následnou údržbu vozu, jako je mytí. A pokud Vás zajímá jak na to, tak tady je návod. Při voskování je důležité se vyvarovat přímému slunci, tak aby byl povrch vozu chladný.


Jak ochránit lak před zimním obdobím?

Jak ochránit lak před zimním obdobím?

Proč je dobré vůz na zimu připravovat? Protože v zimě je vůz vystavován extrémním podmínkám, jako jsou teploty padající pod nulu, sůl a jiné posypové materiály, které se „zažírají“ do laku vozu. Z tohoto důvodu je dobré mít lak na voze chráněný. Výhod ochráněného laku je hned několik. Lak bude neustále krásně lesklý, nebude korodovat, auto bude čisté jen za pomoci oplachu, dveře automobilu Vám nebudou přimrzat a budete mít stále krásně čistý výhled.